Bryan has logged 38 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Speed Racer

Speed Racer

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Snowpiercer

Snowpiercer

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Edge of Tomorrow

Edge of Tomorrow

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Batman & Robin

Batman & Robin

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Batman Forever

Batman Forever

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Batman Returns

Batman Returns

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Batman

Batman

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Spider-Man 3

Spider-Man 3

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Duck Soup

Duck Soup

1933
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Chicago

Chicago

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Escape from New York

Escape from New York

1981
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Unforgiven

Unforgiven

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Zombie Flesh Eaters

Zombie Flesh Eaters

1979
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
20
Godzilla

Godzilla

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Inception

Inception

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Antebellum

Antebellum

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Blade Runner

Blade Runner

1982
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Hardcore Henry

Hardcore Henry

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Crank: High Voltage

Crank: High Voltage

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Crank

Crank

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Owners

The Owners

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Babysitter: Killer Queen

The Babysitter: Killer Queen

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Babysitter

The Babysitter

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
#Alive

#Alive

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Cinderella

Cinderella

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Black Is King

Black Is King

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Mulan

Mulan

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Transformers: Dark of the Moon

Transformers: Dark of the Moon

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Point Break

Point Break

1991
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Lara Croft: Tomb Raider - The Cradle of Life

Lara Croft: Tomb Raider - The Cradle of Life

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Lara Croft: Tomb Raider

Lara Croft: Tomb Raider

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry