Sort by

Bryan has logged 36 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The First Purge

The First Purge

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Purge: Election Year

The Purge: Election Year

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Purge: Anarchy

The Purge: Anarchy

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Purge

The Purge

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
F9

F9

2021
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
26
Riddick

Riddick

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Chronicles of Riddick

The Chronicles of Riddick

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Pitch Black

Pitch Black

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
F9

F9

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Spy

Spy

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Soldier

Soldier

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Fast and the Furious

The Fast and the Furious

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Game Night

Game Night

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
19
Awake

Awake

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Luca

Luca

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Fate of the Furious

The Fate of the Furious

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Escape from L.A.

Escape from L.A.

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Speed

Speed

1994
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Peter Rabbit 2: The Runaway

Peter Rabbit 2: The Runaway

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Peter Rabbit

Peter Rabbit

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Infinite

Infinite

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Hitman's Wife's Bodyguard

Hitman's Wife's Bodyguard

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Furious 7

Furious 7

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Pitch Perfect 3

Pitch Perfect 3

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Pitch Perfect 2

Pitch Perfect 2

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Pitch Perfect

Pitch Perfect

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Ghosts of Mars

Ghosts of Mars

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
05
Anaconda

Anaconda

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Fast & Furious 6

Fast & Furious 6

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Conjuring 2

The Conjuring 2

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Conjuring

The Conjuring

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Night of the Comet

Night of the Comet

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry