Sort by
  • Napoleon

    ★★★½

  • The Creator

    ★★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • The Taste of Things

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • 65

    ★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Lou

    ★★½

  • Causeway

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • No Bears

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ½

  • The Eternal Daughter

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Laid-Back Camp the Movie

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Employee of the Month

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • Showing Up

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Broker

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Men

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★