Sort by
  • Laid-Back Camp the Movie

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Employee of the Month

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • Showing Up

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Broker

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Men

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • Uncharted

    ★½

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Hikaru Utada Live Sessions from Air Studios

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • Killing the Eunuch Khan

    ★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★

  • Violet Evergarden: Recollections

  • Eternals

    ★★

  • Encanto

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★½

  • Belle

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Friends: The Reunion

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★½

  • Moxie

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • WandaVision

  • Burrow

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Monster Hunter

    ★★½

  • The Queen's Gambit

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★