Sort by
  • Totally Killer

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • Slotherhouse

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Black Clover: Sword of the Wizard King

    ★★★★

  • The Flash

    ★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Jim Jefferies: High n' Dry

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Plane

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Troll

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★

  • Grimcutty

    ★★

  • The Sound of 007

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Travelin' Band: Creedence Clearwater Revival at the Royal Albert Hall

    ★★★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Untold: Operation Flagrant Foul

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Shark Side of the Moon

    ½

  • Beast

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Choose or Die

    ★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★