• John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Chernobyl

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Shazam!

    ★★★½

  • The Dirt

    ★★★

  • Us

    ★★★★

  • Good Boys

    ★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Paddleton

    ★★★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★½

  • Fighting with My Family

    ★★★½

  • The Lodge

    ★★★

  • Honey Boy

    ★★★★½

  • The Farewell

    ★★★★★

  • Rakkhosh

    ★★

  • Vice

    ★★★½

  • Bumblebee

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★½

  • Bird Box

    ★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • The VelociPastor

    ★★★★½

  • Venom

    ★★★

  • Overlord

    ★★

  • Shadow

    ★★★½

  • The Nun

    ★★

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • Jurassic Galaxy

    ½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★½

  • Sharp Objects

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★½

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Under the Silver Lake

    ★★★½

  • Gotti

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Andre the Giant

    ★★★½

  • Bushworld Adventures

  • Ready Player One

    ★★★

  • Prospect

    ★★★

  • Tomb Raider

  • Game Night

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★½

  • American Animals

    ★★★½

  • Mandy

    ★★★½

  • Searching

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★½

  • Jigsaw

    ★★★

  • Justice League

    ★★

  • Coco

    ★★★★½

  • The Babysitter

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Truth or Dare

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • I, Tonya

    ★★★★

  • The Breadwinner

    ★★★★½

  • Jim & Andy: The Great Beyond

    ★★★★

  • It

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★½

  • Tour de Pharmacy

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★½