Sort by
  • Drive

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Superman

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★½

  • Thing from the Factory by the Field

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Pompo the Cinephile

    ★★★★

  • Singin' in the Rain

    ★★★★★

  • Super Mario Brothers: Great Mission to Rescue Princess Peach

    ★★★

  • Saint Maud

    ★★

  • RoboCop

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Outfit

    ★★★

  • Pirated!

    ★★★½

  • Satoshi Kon: The Illusionist

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★½