Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
03
The Killer

The Killer

2023
×
★★★½
Edit this entry  
02
Inland Empire

Inland Empire

2006
×
★★★★
Edit this entry  
26
Talk to Me

Talk to Me

2022
×
★★★½
Edit this entry  
18
The Holdovers

The Holdovers

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
11
13 Going on 30

13 Going on 30

2004
×
★★★
Edit this entry  
09
Priscilla

Priscilla

2023
×
★★★½
Edit this entry  
31
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
30
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
29
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
28
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
Crooklyn

Crooklyn

1994
×
★★★★
Edit this entry  
26
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
23
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
22
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
19
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
19
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
17
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
16
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
15
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
12
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
11
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
10
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
09
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
08
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
07
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
06
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
05
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
04
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
03
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
02
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
01
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
Hotel Transylvania 2

Hotel Transylvania 2

2015
×
★★★½
Edit this entry  
10
Signs

Signs

2002
×
★★★½
Edit this entry  
03
Bruce Almighty

Bruce Almighty

2003
×
★★★
Edit this entry  
01
Resident Evil: Afterlife

Resident Evil: Afterlife

2010
×
★★★½
Edit this entry  
01
Moonstruck

Moonstruck

1987
×
★★★★★
Edit this entry  
01
C'mon C'mon

C'mon C'mon

2021
×
★★★★
Edit this entry  
01
Johnny Mnemonic

Johnny Mnemonic

1995
×
★★
Edit this entry  
01
Black Mirror: Demon 79

Black Mirror: Demon 79

2023
×
★★★
Edit this entry  
29
Eye Myth

Eye Myth

1967
×
Edit this entry  
29
Hubie Halloween

Hubie Halloween

2020
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
29
Donnie Darko

Donnie Darko

2001
×
★★★
Edit this entry  
29
You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

2023
×
★★★½
Edit this entry  
26
Unbreakable

Unbreakable

2000
×
★★★★½
Edit this entry  
26
Greenland

Greenland

2020
×
★★★½
Edit this entry  
24
35 Shots of Rum

35 Shots of Rum

2008
×
★★★★
Edit this entry  
23
Unstoppable

Unstoppable

2010
×
★★★½
Edit this entry