• Ice Age: Scrat Tales

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • The Wonderful Spring of Mickey Mouse

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Embrace the Panda: Making Turning Red

  • Cat Burglar

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Wonderful Winter of Mickey Mouse

    ★★★

  • The Outfit

    ★★★

  • The House

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Olaf Presents

  • The Simpsons in Plusaversary

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★½

  • Robin Robin

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • The Rescue

    ★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Old Henry

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Boiling Point

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★

  • Red Rocket

    ½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Summit of the Gods

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Far From the Tree

  • The Lost Leonardo

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • 22 vs. Earth

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Swan Song

    ★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Together Together

    ★★★

  • Street Gang: How We Got to Sesame Street

    ★★★★★

  • Flee

    ★★★

  • Cookie Num Num

  • Dancing with the Cars

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

  • A Day in the Life of the Dead

  • Chore Day - The Incredibles Way

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

  • Soul of the City

  • Dory Finding

  • Unparalleled Parking

  • To Fitness and Beyond

  • WandaVision

  • Burrow

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Riders of Justice

    ★★★★