• Free Guy

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ½

  • The Dry

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★★★

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★★

  • The Last Dance

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Shazam!

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★

  • Venom

    ★★★½

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Tag

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Super Troopers 2

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★

  • Wonder

    ★★★★½

  • The Emoji Movie

  • Tom and Jerry: Willy Wonka and the Chocolate Factory

    ★★★

  • The Meyerowitz Stories (New and Selected)

    ★★★

  • Twin Peaks: The Return

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★

  • Little Lunch: The Halloween Horror Story

    ★★★★★

  • Middle School: The Worst Years of My Life

    ★½

  • Suicide Squad

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

    ★★★★★

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★★★

  • Apple & Onion

  • Sausage Party

    ★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • Grimsby

    ★★★★½

  • Deadpool

    ★★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★½

  • Daddy's Home

    ★★

  • Regular Show: The Movie

    ★★★★

  • Goosebumps

    ★★½

  • Pixels

    ★★★½

  • 7 Days in Hell

    ★★★½

  • Ant-Man

    ★★★★

  • Minions

    ★★★

  • Inside Out

    ★½

  • Jurassic World

    ★★★½

  • Paul Blart: Mall Cop 2

    ★★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

    ★★½

  • Derek Special

    ★★★★½

  • Night at the Museum: Secret of the Tomb

    ★★★

  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies

    ★★★★

  • Into the Woods

    ½

  • Monty Python: The Meaning of Live

  • Dumb and Dumber To

    ★★★★

  • Big Hero 6

    ★★½

  • Paper Planes

  • The Inbetweeners 2

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★

  • Monty Python: Live (Mostly)

    ★★★½

  • Jonah From Tonga

    ★★★★★