Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
04
Twin Peaks

Twin Peaks

1989
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
23
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★½
Edit this entry  
23
Twin Peaks

Twin Peaks

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Dead Don't Die

The Dead Don't Die

2019
×
★★★
Edit this entry  
18
Welcome to the Dollhouse

Welcome to the Dollhouse

1995
×
★★½
Edit this entry  
08
Oz the Great and Powerful

Oz the Great and Powerful

2013
×
★★½
Edit this entry  
06
Russell Coight's Celebrity Challenge

Russell Coight's Celebrity Challenge

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
See No Evil, Hear No Evil

See No Evil, Hear No Evil

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Rambo: Last Blood

Rambo: Last Blood

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Bill & Ted Face the Music

Bill & Ted Face the Music

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Twin Peaks: Fire Walk with Me

Twin Peaks: Fire Walk with Me

1992
×
★★★½
Edit this entry  
19
Guest House Paradiso

Guest House Paradiso

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
Hot Rod

Hot Rod

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry