Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Tetris

    ★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Pepsi, Where's My Jet?

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★★

  • She Said

    ★★★

  • The Estate

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Smile

    ★★★

  • Skandal! Bringing Down Wirecard

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Athena

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Beast

    ★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • The Most Hated Man on the Internet

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • The Anarchists

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Gladbeck: The Hostage Crisis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Men

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★★

  • Senior Year

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • WeCrashed

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★

  • Spin Me Round

    ★★★