RinTinTinius has logged 19 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Angel of Mine

Angel of Mine

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
30
Mulholland Drive

Mulholland Drive

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Batman

Batman

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Underwater

Underwater

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Vivarium

Vivarium

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Queen & Slim

Queen & Slim

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
1917

1917

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Guns Akimbo

Guns Akimbo

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Angel Heart

Angel Heart

1987
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Platform

The Platform

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Onward

Onward

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Charlie's Angels

Charlie's Angels

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Jumanji: The Next Level

Jumanji: The Next Level

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Dark Waters

Dark Waters

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry