Sort by

RinTinTinius has logged 10 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Django Unchained

Django Unchained

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
John and the Hole

John and the Hole

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Nowhere Special

Nowhere Special

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Blood Machines

Blood Machines

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
No Man of God

No Man of God

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Matrix

The Matrix

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Dune

Dune

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Malignant

Malignant

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry