JulieG has logged 13 entries for films during February 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
17
Happy Death Day 2U

Happy Death Day 2U

2019
×
★★★
Edit this entry  
16
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Destroyer

Destroyer

2018
×
★★★½
Edit this entry  
09
Gook

Gook

2017
×
★★★
Edit this entry  
07
The Isle

The Isle

2018
×
Edit this entry  
06
Mortal Engines

Mortal Engines

2018
×
★½
Edit this entry  
06
The Hole in the Ground

The Hole in the Ground

2019
×
★★★
Edit this entry  
05
Prodigy

Prodigy

2017
×
★½
Edit this entry  
05
Prospect

Prospect

2018
×
★★
Edit this entry  
04
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★
Edit this entry  
04
Burning

Burning

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Velvet Buzzsaw

Velvet Buzzsaw

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry