• This is a Robbery: The World's Biggest Art Heist

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Seaspiracy

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★

  • Pelé

    ★★

  • Framing Britney Spears

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Tiger

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★

  • Mank

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • The Empty Man

    ★★★

  • My Name is Francesco Totti

    ★★★

  • Rebecca

  • Soul

    ★★★

  • The Good Lord Bird

    ★★★★

  • Red, White and Blue

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • This Is Paris

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★

  • Tenet

    ★★★

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★

  • The Tax Collector

  • Anelka: Misunderstood

    ★★

  • Cut Throat City

    ★★

  • Ava

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • Athlete A

    ★★★

  • 8:46

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Capone

    ★★

  • I Know This Much Is True

    ★★★★

  • The Eddy

    ★★

  • Arkansas

    ★★★

  • Extraction

    ★★

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Earth and Blood

    ★★

  • Made You Look: A True Story About Fake Art

    ★★★

  • LA Originals

    ★★★

  • Uncorked

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • The Way Back

    ★★★

  • Devs

    ★★★

  • The Trip to Greece

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • The Night Clerk

  • ZeroZeroZero

    ★★★★

  • The Father

    ★★★★

  • Feels Good Man

    ★★★

  • Natalie Wood: What Remains Behind

    ★★★

  • Lance

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • Possessor

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★★★

  • The Outsider

    ★★★

  • The New Pope

    ★★

  • Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys America!

    ★★★★

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • The Gentlemen

    ★★

  • 1917

    ★★★★

  • Queen & Slim

    ★★★★

  • Maradona in Mexico

    ★★★