Sort by
  • Hard Feelings

  • Ghosted

    ★★

  • Obsession

    ★★

  • Tonight You're Sleeping with Me

    ★½

  • Unlocked

    ★★★

  • Dear David

    ★★½

  • Temptation

  • Missing

    ★★★½

  • The Big 4

    ★★★★

  • Like & Share

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • The Womb

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Bros

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • After Ever Happy

  • Fall

    ★★★

  • Satan's Slaves 2: Communion

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Purple Hearts

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Ivanna

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★

  • 2037

    ★★★

  • Swallowed

    ★★½

  • Missing Home

    ★★★★½

  • Close

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Affairs of Lidia

    ★★½

  • Jakarta, City of Dreamers

    ★★

  • Incantation

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Love, Sex and Pandemic

    ★½

  • All of Us Are Dead

    ★★★½

  • Piggy

    ★★★

  • Hatching

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Snowdrop

    ★★★

  • Our Beloved Summer

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

  • GUTS

    ★★½

  • Like Dogs

    ★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Prey

    ★★

  • After We Fell

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Old

    ★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • The Medium

    ★★★

  • The Deep House

    ★★½

  • Fear

    ★★½

  • The Unholy

    ★★

  • The Fallout

    ★★★½

  • Firebird

    ★★★½

  • Trust

    ★½

  • The Man with the Answers

    ★★★★½

  • Behind Her Eyes

    ★★★★

  • There Is No

  • Wrong Turn

    ★★½

  • Sweet Home

    ★★★½

  • Stand by Me Doraemon 2

  • Captive

    ★★

  • Run

    ★★★