Sort by
  • Our Home Out West

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • No One Will Save You

  • The Killer

  • All of Us Strangers

    ★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • El Conde

  • The Last Voyage of the Demeter

  • Do Not Expect Too Much from the End of the World

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Perfect Days

  • Asteroid City

  • May December

  • Killers of the Flower Moon

  • About Dry Grasses

  • Strange Way of Life

  • Fool's Paradise

  • Girl Blunt

  • Beau Is Afraid

  • Renfield

  • BlackBerry

  • Donks

  • Knock at the Cabin

  • Theater Camp

  • Past Lives

  • Run Rabbit Run

  • Annihilator

  • Adult Swim Yule Log

  • Lou

  • Wendell & Wild

  • The Menu

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★½

  • Don't Worry Darling

  • The Banshees of Inisherin

  • Master Gardener

  • All the Beauty and the Bloodshed

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Nope

  • Broker

  • Funny Pages

  • Joyland

    ★★★½

  • Decision to Leave

  • The Five Devils

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Return to Seoul

  • Holy Spider

  • Smoking Causes Coughing

  • R.M.N.

  • Aftersun

  • One Fine Morning

  • EO

  • Top Gun: Maverick

  • As We Hold Hands

  • Bros Before

  • Bodies Bodies Bodies

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Charlie Rackett and the Evil Sorcerer Killer

  • The Batman

    ★★★

  • Kimi

  • Please Baby Please

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★

  • Speak No Evil

  • Fire of Love

  • The Super Bob Einstein Movie

  • Barber Westchester