ciara has logged 19 entries for films during July 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
X-Men: First Class

X-Men: First Class

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
It Follows

It Follows

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★
Edit this entry  
23
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
When Harry Met Sally...

When Harry Met Sally...

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Lilo & Stitch

Lilo & Stitch

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Zombieland

Zombieland

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Her

Her

2013
×
★★★★★
Edit this entry  
05
Evil Dead II

Evil Dead II

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
10 Things I Hate About You

10 Things I Hate About You

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Road to El Dorado

The Road to El Dorado

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Evil Dead

The Evil Dead

1981
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
02
Pride

Pride

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry