Sort by
  • Neal Brennan: Blocks

    ½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Breathe on Me

  • Entergalactic

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • Bros

    ★★

  • Blonde

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★

  • Clerks III

    ★★½

  • Fall

    ★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★½

  • Prey

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Untrapped: The Story of Lil Baby

    ★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★½

  • Lightyear

  • Catopolis

    ★★★½

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

    ★★★½

  • We Cry Together

    ½

  • Hustle

    ★★★

  • What Is a Woman?

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Men

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • 2000 Mules

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Sonic the Hedgehog 2

  • The 9th Annual On Cinema Oscar Special

    ★★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Incantation

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★½

  • Windfall

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Dog

    ★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★½

  • Death on the Nile

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★