Sort by
  • In the Bedroom

    ★★★½

  • American Hustle

    ★★½

  • Silver Linings Playbook

    ★★★

  • The Fighter

    ★★★★

  • The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Green Book

    ★★

  • Dumb and Dumber

    ★★★★½

  • Forgetting Sarah Marshall

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • Shithouse

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Pinocchio

  • Beyond the Lights

    ★★★

  • The Secret Life of Bees

    ★★

  • Pinocchio

    ★★★★½

  • Lolita

    ★★★½