Sort by

RoadLZRD has logged 36 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Ouija: Origin of Evil

Ouija: Origin of Evil

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Dark City

Dark City

1998
×
★★★
Edit this entry  
22
One Cut of the Dead

One Cut of the Dead

2017
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
21
Unhinged

Unhinged

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Maniac

Maniac

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
One Cut of the Dead

One Cut of the Dead

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Humpday

Humpday

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Bullitt

Bullitt

1968
×
★★★★½
Edit this entry  
13
Spirited Away

Spirited Away

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Bad Education

Bad Education

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
12
First Cow

First Cow

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
11
Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
11
The Babysitter: Killer Queen

The Babysitter: Killer Queen

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Prague

Prague

2006
×
★★
Edit this entry  
08
Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Atanarjuat: The Fast Runner

Atanarjuat: The Fast Runner

2001
×
★★★
Edit this entry  
07
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
05
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★★★
Edit this entry  
04
Bill & Ted Face the Music

Bill & Ted Face the Music

2020
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
04
Mulan

Mulan

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Capone

Capone

2020
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
03
Justice League Dark: Apokolips War

Justice League Dark: Apokolips War

2020
×
★★★
Edit this entry  
03
Coffee & Kareem

Coffee & Kareem

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Fantasy Island

Fantasy Island

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
You Should Have Left

You Should Have Left

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
The Willoughbys

The Willoughbys

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Emma.

Emma.

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Brahms: The Boy II

Brahms: The Boy II

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Trolls World Tour

Trolls World Tour

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Dolittle

Dolittle

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
01
Artemis Fowl

Artemis Fowl

2020
×
½
Read the review Edit this entry