Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

  • The Autopsy

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • Kendrick Lamar's The Big Steppers Tour: Live from Paris

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★

  • The Redeem Team

  • Hocus Pocus 2

    ★½

  • Werewolf by Night

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • Pinocchio

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Figo Affair: The Transfer That Changed Football

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Fall

    ★★★

  • Day Shift

    ★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

  • Prey

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Pete Davidson Presents: The Best Friends

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★½

  • Ms. Marvel

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Metal Lords

    ★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

  • Morbius

  • The Bubble

  • X

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Death on the Nile

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Home Team

    ★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • Scream

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Death to 2021

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

  • Hawkeye

  • Carlos Ballarta: False Prophet

  • Home Sweet Home Alone

    ★½

  • Eternals

    ★★½