reese🪲 has logged 19 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Beautiful Boy

Beautiful Boy

2018
×
★★★★
Edit this entry  
28
All the Bright Places

All the Bright Places

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Wish Dragon

Wish Dragon

2021
×
★★★
Edit this entry  
23
Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Unpregnant

Unpregnant

2020
×
★★★½
Edit this entry  
20
Luca

Luca

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Bling Ring

The Bling Ring

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
The Neon Demon

The Neon Demon

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Abduction

Abduction

2011
×
Read the review Edit this entry  
13
Pitch Perfect

Pitch Perfect

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Marie Antoinette

Marie Antoinette

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Sisterhood of the Traveling Pants

The Sisterhood of the Traveling Pants

2005
×
Edit this entry  
06
Black Swan

Black Swan

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Impossible

The Impossible

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Flipped

Flipped

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Miss Americana

Miss Americana

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
02
When Marnie Was There

When Marnie Was There

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

2021
×
★★★★½
Edit this entry