• The Voyeurs

    ★★½

  • Jennifer's Body

    ★★★★½

  • Cinderella

  • Juno

    ★★★★★

  • He's All That

    ★½

  • Vivo

    ★★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • The Edge of Seventeen

    ★★★

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

    ★★★★½

  • The Twilight Saga: New Moon

    ★★★

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

    ★★½

  • The Twilight Saga: Eclipse

    ★★★★

  • Twilight

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Finding 'Ohana

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Kiki's Delivery Service

    ★★★★

  • Annie

    ★★★★