Sort by
  • Someone's Daughter, Someone's Son

    ★★★½

  • Lisa Frankenstein

    ★★★

  • Orion and the Dark

    ★★★½

  • Badland Hunters

    ★★★

  • The Storm

    ★★★½

  • The Beekeeper

    ★★★

  • Night Swim

  • Devil

    ★★★★

  • Daniel

    ★★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

  • Silent Night

  • Wonka

    ★★

  • Napoleon

    ★★

  • David Holmes: The Boy Who Lived

    ★★★½

  • The Marvels

    ★½

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Fanny: The Other Mendelssohn

    ★★

  • Leave the World Behind

    ★½

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★★

  • Malibu Horror Story

    ★★★½

  • Lord of Misrule

    ★★½

  • Migration

    ★★★

  • The Puppetman

    ★★

  • Dark Harvest

    ★★★½

  • It's a Wonderful Knife

    ★½

  • Buck Alamo or (A Phantasmagorical Ballad)

    ★★★

  • Ballerina

    ★★★

  • Dance First

    ★★★

  • Attack of the Meth Gator

    ★½

  • There's Something in the Barn

    ★★½

  • V/H/S/85

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★

  • The Great Escaper

    ★★★★

  • Min Fjendes Fjende - Bedraget i Helmand

    ★★★

  • The Creator

    ★★½

  • Trenque Lauquen

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★

  • Night of the Hunted

    ★★★½

  • The End We Start From

    ★★

  • Dream Scenario

    ★★

  • American Fiction

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★

  • Reptile

    ★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★½

  • The Killer

    ★★½

  • Maestro

    ★★

  • All of Us Strangers

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★½

  • Ferrari

    ★★½

  • The Holdovers

    ★★★

  • Saltburn

    ★★

  • Fingernails

    ★½

  • El Conde

    ★★

  • The Equalizer 3

    ★★

  • Slotherhouse

    ★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Heart of Stone

    ★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★

  • Where the Devil Roams

    ★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Cobweb

    ★★

  • Apocalypse Clown

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★

  • Barbie

    ★★

  • My Extinction

  • The Dive

  • Sweet Sue

    ★★

  • River

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★½