Sort by
  • Caveman

  • Dog Gone

    ★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Troll

    ★½

  • Emancipation

    ★★½

  • Violent Night

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Strange World

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Rhinegold

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Der Nachname

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • The Watcher

    ★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • A Thousand Lines

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • Devotion

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★★½

  • The Swimmers

    ★★★½

  • Bros

    ★★★★

  • Blonde

    ★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Alle für Ella

    ★★½

  • The Son

    ★★★½

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Me Time

  • Samaritan

    ★★½

  • The Kangaroo Conspiracy

    ★★

  • After Ever Happy

    ★½

  • The Next 365 Days

    ½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★½

  • Beast

    ★★

  • Day Shift

    ★★½

  • Prey

    ★★

  • Luck

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Love Thing

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Persuasion

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • The Man from Toronto

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Vesper

    ★★½