Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★★

  • Sam and Doug

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Searchers

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • 65

    ★★★½

  • In the Dark

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Kiddo

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Soul Casket

    ★★★★

  • Snow Globe

    ★★★½

  • I Believe in Santa

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Milkman

    ★★★

  • Troll

    ★★★½

  • The Noel Diary

    ★★★

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★★½

  • Christmas with You

    ★★★

  • Kickstart My Heart

    ★★★★½

  • Freelance

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★★½

  • The Viewing

    ★★½

  • The Mime 3

    ★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★★

  • Pickman's Model

    ★★★½

  • Peaches and Scream

    ★★★

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Unlucky Charms

    ★★★

  • The Powers That Be

    ★★★

  • We Wanted Children

    ★★★½

  • Otherkin

    ★★★½

  • Fake Plastic Blood

    ★★★½

  • Dreamster

    ★★★★

  • And Away

    ★★★½

  • Old People

    ★★★½

  • The Unlocking

    ★★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★½

  • Hell Gig

    ★★★

  • The Signal

    ★★★½

  • Lou

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Do Not Resuscitate

    ★★★

  • The Visitor

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Aftertaste

    ★★½

  • The Substitute

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Offerings

    ★★★½

  • Still Waters Run Deep

    ★★★½

  • Ringworms

    ★★★

  • Incubus

    ★★★½

  • Fall

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★½

  • Smiley Face

    ★★½

  • Return to Sender

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Morse Code

    ★★★★

  • Whaley

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★