• Just Ask Him

    ★★★★

  • Dashing in December

    ★★½

  • The Christmas Setup

    ★★★

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

    ★★★½

  • Out

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★½

  • Antebellum

    ★★★

  • Honey Do List

    ★★★½

  • Detroit Evolution

    ★★★

  • Onward

    ★★★

  • The Thing About Harry

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Dolittle

    ★★★

  • I'm Coming

    ★★

  • Spies in Disguise

    ★★★½

  • FAG

    ★★★

  • Is This a Date

    ★★½

  • Frozen II

    ★★★★½

  • Last Christmas

    ★★★½

  • A Halloween Trick

    ★½

  • The More the Scarier

    ★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★½

  • Hand Off

    ★★½

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Dead Don't Die in Dallas

    ★½

  • Matt

    ★½

  • The Handyman

    ★★★★½

  • More Than He Knows

    ★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★½

  • 99

    ★★½

  • Sweater

    ★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • The Space Between Us

    ½

  • Mary Poppins Returns

    ★★★★

  • On the Basis of Sex

    ★★★★

  • Godzilla: The Planet Eater

    ★½

  • You Should Meet My Son! 2

    ★★½

  • Code Name: Dynastud

    ★½

  • Friends in Law

    ★★½

  • Romance Is Dead

    ★★★★

  • Clothes & Blow

    ★★★

  • Trophy Boy

    ★★★

  • The VelociPastor

    ½

  • Analysis Paralysis

    ★★★★

  • Haircut: The Musical

    ★★½

  • The Predator

    ★★★★

  • Santa Jaws

    ★★★

  • A Son Inherit

    ★★½

  • The Missing Link

    ½

  • Triassic World

    ★½

  • The Jealous Sea

    ★★½

  • Devil's Path

    ★★

  • Fish Tank

    ½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★★

  • The Jurassic Games

    ★★½

  • Godzilla: City on the Edge of Battle

    ★★½

  • The Last Kiss

    ★½

  • Tremors: A Cold Day in Hell

    ★★

  • Daphne & Velma

  • I Feel Pretty

    ★★★

  • My Best Friend

    ★★★

  • Deep Blue Sea 2

    ★½

  • Elwood Takes a Lover

    ★★★★½

  • Silverlake Afternoon

    ★★

  • No More We

    ★½

  • Say Yes

    ★★½

  • Godzilla: Planet of the Monsters

    ★★★

  • Boo 2! A Madea Halloween

    ★★★

  • All Things Fade

    ★★★★½

  • Brotherly Love

    ★★

  • It

    ★★★★