Sort by
  • Expend4bles

    ★★

  • The Equalizer 3

    ★★★★

  • Heart of Stone

    ★★★

  • Soulcatcher

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Sharksploitation

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Hidden Strike

    ★★★

  • Resident Evil: Death Island

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★★½

  • Kandahar

    ★★★

  • Asteroid City

    ★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★★★½

  • The Mother

    ★★½

  • The Black Demon

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Blood & Gold

    ★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Ghosted

    ★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Ambush

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Kill Boksoon

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Little Dixie

  • The Deepest Breath

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • JUNG_E

    ★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • Narvik

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • The Big 4

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Troll

    ★★★½

  • My Name Is Vendetta

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • Strange World

    ★★½

  • Suzume

    ★★★★

  • Lost Bullet 2

    ★★★½

  • Slumberland

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Accident Man: Hitman's Holiday

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★