• The Block Island Sound

    ★★★★

  • 13 Sins

    ★★½

  • Host

    ★★½

  • Devil's Gate

    ★★★½

  • Our House

    ★★★½

  • The Master

    ★★★★½

  • Vivarium

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • I See You

    ★★★★

  • Shirley

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • 1917

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Anesthesia

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Zodiac

    ★★★★★