• Top Gun

    ★★★★

  • Patlabor 2: The Movie

    ★★★★½

  • Patlabor: The Movie

    ★★★½

  • Urusei Yatsura 2: Beautiful Dreamer

    ★★★★★

  • Bad Boy Bubby

    ★★★★

  • Back to the Future Part III

    ★★★★

  • Painkiller

    ★★★½

  • Back to the Future Part II

    ★★★★½

  • Back to the Future

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Switchblade Sisters

    ★★★★

  • Helldriver

    ★★★½

  • In the Earth

    ★★★★½

  • Mutant Girls Squad

    ★★★★

  • Yoshie Zero

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★½

  • The Prize of Peril

    ★★★★

  • The Running Man

    ★★★★