Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Missing

    ★★★½

  • Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody

    ★½

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★½

  • Strange World

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

  • Till

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Blonde

    ★½

  • Bros

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★½

  • Empire of Light

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Prey

    ★★★★½

  • They/Them

    ★★

  • One Piece Film Red

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Flying Sailor

    ★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Jennifer Lopez: Halftime

    ★★★½

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★½

  • Broker

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Ice Merchants

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • RRR

    ★★★★