Sort by
  • Drive-Away Dolls

    ★★★½

  • Spaceman

    ★★★

  • Madame Web

    ★★½

  • Upgraded

    ★★½

  • Lisa Frankenstein

    ★★★½

  • Argylle

    ★★

  • Bob Marley: One Love

    ★★

  • Good One

    ★★★½

  • Love Lies Bleeding

    ★★★★

  • Miller's Girl

    ★★★

  • Lift

    ★★

  • Mean Girls

    ★★★

  • The Beekeeper

  • Role Play

    ★★

  • Night Swim

    ★★★

  • Dunki

    ★★½

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★★

  • Anyone But You

    ★★★

  • The Boys in the Boat

    ★½

  • Which Brings Me to You

    ★★½

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★★½

  • The Archies

    ★★★½

  • Silent Night

    ★★★

  • Wonka

    ★★

  • Trunk - Locked In

    ★★★

  • Good Burger 2

    ★½

  • The Color Purple

    ★★½

  • Leo

    ★★★½

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★

  • Napoleon

    ★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Wish

    ★★★

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★

  • What Happens Later

    ★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Sayen: Desert Road

    ★★½

  • Leo

    ★★★

  • Migration

    ★★½

  • Trolls Band Together

    ★★½

  • Dark Harvest

    ★★

  • It's a Wonderful Knife

  • Freelance

    ★★

  • Sister Death

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Marsh King's Daughter

  • Totally Killer

    ★★½

  • Saw X

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • Spy Kids: Armageddon

    ★★½

  • The Creator

    ★★½

  • Expend4bles

    ★★½

  • Love at First Sight

    ★★

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • The End We Start From

    ★★★½

  • Next Goal Wins

    ★★½

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Memory

    ★★★½

  • The Cello

    ★★½

  • American Fiction

    ★★½

  • Dicks: The Musical

    ★★½

  • Dumb Money

    ★★½

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★★

  • Origin

    ★★

  • The Nun II

    ★★★

  • Hit Man

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • Evil Does Not Exist

    ★★★½