Luis has logged 12 entries for films during January 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
I Lost My Body

I Lost My Body

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
25
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★
Edit this entry  
24
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★
Edit this entry  
22
WHAT DID JACK DO?

WHAT DID JACK DO?

2017
×
★★★★
Edit this entry  
18
Judy

Judy

2019
×
★★★
Edit this entry  
17
1917

1917

2019
×
★★★★
Edit this entry  
15
Dracula

Dracula

2020
×
★★★★
Edit this entry  
12
Perdida

Perdida

2019
×
★★★★
Edit this entry  
11
A Beautiful Day in the Neighborhood

A Beautiful Day in the Neighborhood

2019
×
★★★★
Edit this entry  
06
The Two Popes

The Two Popes

2019
×
★★★
Edit this entry  
01
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry