Sort by

Molnár has logged 12 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Quantum of Solace

Quantum of Solace

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Bodyguard

Bodyguard

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Midnight Mass

Midnight Mass

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Night House

The Night House

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Old

Old

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Gretel & Hansel

Gretel & Hansel

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Bone Tomahawk

Bone Tomahawk

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★½
Edit this entry  
06
Malignant

Malignant

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Incendies

Incendies

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
01
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★½
Edit this entry