Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ½

  • Oppenheimer

    ★★½

  • Barbie

    ★★★

  • The Flash

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Something from Tiffany's

  • DIVE

    ★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • Sick

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★

  • The Chalk Line

    ★★★

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★½

  • The Whale

    ★½

  • Pearl

    ★★

  • Women Talking

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Skinamarink

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★

  • Elvis

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Kimi

    ★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Shut In

  • Scream

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

  • Licorice Pizza

    ★½

  • All Too Well: The Short Film

    ½

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Free Guy

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Vortex

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Mortal Kombat

  • Nobody

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Wonder Woman 1984

  • Tenet

  • Promising Young Woman

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Joker

    ★★★★

  • The Fanatic

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★½