• eXistenZ

    ★★★½

  • Austin Powers: International Man of Mystery

    ★★★

  • Austin Powers: The Spy Who Shagged Me

    ★★★

  • What We Do in the Shadows

    ★★★★

  • Two Rabbits

    ★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Whiplash

    ★★★★

  • Animal World

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Kate

    ★★

  • Run Lola Run

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★½

  • Atomic Blonde

    ★★★½

  • Sherlock Holmes: A Game of Shadows

    ★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★½