• The Kissing Booth 3

    ★★★★★

  • Nosferatu

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Antebellum

  • The New Mutants

    ★★

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • Project Power

    ★★★½

  • The Kissing Booth 2

    ★★★★★

  • Peninsula

    ★★½

  • The Old Guard

    ★★★

  • The Return of Killer Bean

    ★★★★★

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★

  • Altered Carbon: Resleeved

    ★★★½

  • Mulan

    ½

  • Devs

    ★★★★½

  • Superman: Red Son

    ★★★½

  • The Calming

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★½

  • Cats

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • 6 Underground

    ★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Watchmen

    ★★★★½

  • Wonder Woman: Bloodlines

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • The Fanatic

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Angel Has Fallen

    ★★★

  • The Art of Racing in the Rain

    ★★★★

  • Line Walker 2: Invisible Spy

    ★★★

  • Batman: Hush

    ★★½

  • The White Storm 2: Drug Lords

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Men in Black: International

    ★★½

  • Dark Phoenix

    ★★

  • Good Omens

    ★★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Justice League vs. the Fatal Five

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Triple Frontier

    ★★★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★

  • Reign of the Supermen

    ★★★★

  • Glass

    ★★★

  • Bumblebee

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★

  • Master Z: Ip Man Legacy

    ★★★

  • Constantine: City of Demons - The Movie

    ★★★½

  • Venom

    ★★★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★½

  • High Life

    ★★★★

  • Shadow

    ★★★★

  • The Predator

    ★★½

  • At Eternity's Gate

    ★★★★

  • Suspiria

    ★★★★½