Sort by
  • A Quiet Place: Day One

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★½

  • Lot 36

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Amsterdam

  • Goodnight Mommy

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★½

  • My Policeman

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Blonde

    ½

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Skinamarink

    ★½

  • Honor Society

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Black Bird

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Persuasion

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Moon Knight

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • The Bubble

    ★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½