Sort by
  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Depp V Heard

    ½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • boygenius: the film

    ★★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Disenchanted

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Kendrick Lamar's The Big Steppers Tour: Live from Paris

    ★★★★★

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Blonde

  • Bros

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • Empire of Light

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • We Cry Together

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Crush

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • The Bubble

    ★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Deep Water

    ★½

  • Better Nate Than Ever

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Dog

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Kimi

    ★★½

  • Marry Me

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts