Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Brahms: The Boy II

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Spree

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Aladdin

  • Plus One

    ★★★½

  • Us

    ★★★½

  • Dumplin'

    ★★★★½

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ★★★

  • Cam

    ★★★★½

  • Hannah Gadsby: Nanette

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Bao

  • Duck Butter

    ★★★½

  • Seth Rogen's Hilarity for Charity

  • Blockers

    ★★★½

  • Love, Simon

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★½

  • The Open House

    ½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★★

  • Jigsaw

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • World of Tomorrow Episode Two: The Burden of Other People's Thoughts

    ★★★★★

  • Mom and Dad

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • Thelma

    ★★

  • Little Evil

    ★★★½

  • Diana: In Her Own Words

    ★★★★★

  • Joe Mande's Award-Winning Comedy Special

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Annabelle: Creation

    ★★★½

  • The Feels

    ★★★

  • In a Heartbeat

    ★★★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★½

  • Okja

    ★★★★

  • Princess Cyd

    ★★★★★

  • Yes, God, Yes

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★

  • Tragedy Girls

    ★★★★★

  • Fifty Shades Darker

    ½

  • Beach Rats

    ★★½

  • God's Own Country

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★½

  • Call Me by Your Name

    ★★½

  • XX

    ★★★

  • Fences

    ★★★★

  • Hidden Figures

    ★★★★½

  • Moana

    ★★★★★

  • The Thinning

  • 13th

    ★★★★★

  • The Edge of Seventeen

    ★★★★½

  • Mascots

    ★★★★

  • Jackie

    ★★★★½

  • Moonlight

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★

  • Suicide Squad

    ★★★½

  • Ghostbusters

    ★★★★★

  • Your Name.

    ★★★★★

  • Lights Out

    ★★

  • Finding Dory

    ★★★★½