Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Saw X

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ½

  • Barbie

    ★★★

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Theater Camp

    ½

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Talk to Me

    ★★½

  • Little Jar

    ★★

  • Entergalactic

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★½

  • Barbarian

  • Skinamarink

    ★★★

  • One Piece Film Red

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Detective Conan: The Bride of Halloween

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • X

    ★★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

  • Death on the Nile

  • Fresh

  • The House

    ★★★★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ½

  • Sing 2

    ★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★

  • Mad God

    ★★★★

  • Old

  • Fear Street: 1994

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

  • Host

  • Hamilton

  • Pooka Lives!

    ½

  • The Invisible Man

    ★★½

  • Possessor

    ★★★

  • Dorohedoro

    ★★★★★

  • Little Women

  • Jumanji: The Next Level

  • Knives Out

    ★★½

  • Joker

    ★★

  • It Chapter Two

  • Invader Zim: Enter the Florpus

    ★★★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Toy Story 4

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Promare

    ★★

  • The Hustle

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

  • Case Closed: The Fist of Blue Sapphire

    ★★★★