Sort by
  • Smile

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Me Time

    ★★★★★

  • Prey

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • Andrew Schulz: Infamous

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★★

  • Lightyear

    ★★★★★

  • Hustle

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★★

  • The Lost City

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Vacation Friends

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Old

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • Fatherhood

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★★

  • F9

    ★★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • Applying Pressure: The Off-Season Documentary

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Nobody

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • WandaVision

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Tenet

  • The King of Staten Island

  • The Lovebirds

  • The Weeknd: After Hours

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

  • Joker

  • Uncut Gems

  • Marriage Story

  • Ready or Not

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Murder Mystery

  • Pokémon Detective Pikachu

  • Good Boys

  • Velvet Buzzsaw

  • The Last Black Man in San Francisco

  • Bumblebee

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Aquaman