• House of Gucci

    ★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Bruised

    ★★★

  • King Richard

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★

  • Passing

    ★★★★

  • The Electrical Life of Louis Wain

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Finch

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★★