• Hunter Hunter

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Soul

    ★★½

  • The Deep Ones

    ★½

  • For the Sake of Vicious

    ★★★½

  • The Paramedic

    ★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • Bloody Hell

    ★★★★

  • Red Screening

    ★★★

  • Unearth

    ★★½

  • The Oak Room

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Unhinged

    ★½

  • Extraction

    ★★★½

  • Sputnik

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★½

  • Sleep

    ★★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Dinner in America

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Underwater

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Yummy

    ★★★½

  • 1917

    ★★★½

  • Coma

    ★★

  • Into the Labyrinth

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★★

  • Deathcember

    ★★★

  • Watchmen

    ★★★

  • Kumanthong

    ★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Luz: The Flower of Evil

    ★½

  • Scare Package

    ★★★½

  • Code 8

    ★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • VFW

    ★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★★½

  • 3 from Hell

    ★★★

  • Guns Akimbo

    ★★★★

  • Saint Maud

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Furie

    ★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Synchronic

    ★★★

  • Making Monsters

    ★★★

  • The Platform

    ★★★★

  • Blood Quantum

    ★★

  • Disappearance at Clifton Hill

    ★★

  • Joker

    ★★½

  • Gundala

    ★★★

  • Rabid

    ★★

  • Haunt

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★½

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Sator

    ★★

  • A Good Woman Is Hard to Find

    ★½

  • Under Your Bed

    ★★★½

  • The Banana Splits Movie

    ★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★½

  • Vivarium

    ★★★½

  • Crawl

    ★★★½

  • The Beast

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Child's Play

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★½