Sort by
  • Inside

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • 80 for Brady

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • You People

    ★★

  • Plane

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Goodnight Mommy

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Invitation

  • DC League of Super-Pets

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

    ★★

  • Ambulance

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Father Stu

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Death on the Nile

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Breaking

    ★★★½

  • American Underdog

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • The Guilty

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★