• Eternal Sunshine of the Spotless Mind

    ★★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★½

  • Fantasy Island

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★½

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★★

  • Big Time Adolescence

    ★★★½

  • Heathers

    ★★★★★

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Green Room

    ★★★★