• Turning Red

  • Red Notice

  • Eternals

  • Venom: Let There Be Carnage

  • No Time to Die

    ★★

  • Squid Game

  • Dear Evan Hansen

  • Copshop

  • Last Night in Soho

  • Malignant

  • Candyman

  • Nine Perfect Strangers

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ½

  • Jungle Cruise

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

  • Old

  • Belle

    ★★★★★

  • Titane

  • Lamb

  • The French Dispatch

  • Black Widow

  • The Tomorrow War

  • The Forever Purge

  • Loki

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

  • Army of the Dead

  • Wrath of Man

  • Mare of Easttown

  • Thunder Force

  • Voyagers

  • Bad Trip

  • Chaos Walking

  • Judas and the Black Messiah

  • WandaVision

  • Music

  • News of the World

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

  • Happiest Season

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Soul

  • Hubie Halloween

  • Concrete Cowboy

    ★★★★½

  • Nomadland

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • The New Mutants

  • Tenet

    ★★★★★

  • Black Is King

    ★★★★★

  • The Secret Garden

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • Clichy-Montfermeil

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • 8:46

  • The High Note

    ★★★½

  • The Lovebirds

    ★½

  • Elevated

    ★★★★★

  • Patton Oswalt: I Love Everything

    ★★★

  • Scoob!

    ★★

  • New York New York

  • Tom Segura: Ball Hog

  • Little Fires Everywhere

    ★★★

  • Mulan

    ★★

  • A Quiet Place Part II

  • The Banker

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Pete Davidson: Alive from New York

  • Onward

    ★★★★