• Mortal Kombat: Legacy

    ★★½

  • Cowboy Bebop: The Movie

    ★★★★

  • Cowboy Bebop

    ★★★★½

  • Naqoyqatsi

    ★★½

  • Powaqqatsi

    ★★★

  • Aliens in the Attic

    ★★

  • Koyaanisqatsi

    ★★★½

  • Jesus Christ Superstar

    ★★★½

  • The New World

    ★★★½

  • Chaos Walking

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • The Most Unknown

    ★★★

  • Excalibur

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Come True

    ★★★

  • The Danish Girl

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★